Únor 2012Selena Gomez - Životopis

22. února 2012 v 12:31 Selena Gomez - Životopis
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 19
Datum narození: 22. 07.1992
Místo narození: Grand Prairie, Texas, USA
Znamení: Rak
Výška: 168 cm
Členka skupiny: Selena Gomez & The Scene
Jmenuje se Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2 - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka.

Účinkovala také v různých reklamních spotech firem Wal-Mart, Hasbro a T.G.I. Friday's.
V roce 2003 získala malou roli ve filmu Spy Kids 3D. Ve stejném roce získala i svou první hlavní filmovou roli, když ztvárnila postavu Emily Grace Garcia ve filmu Brain Zapped.

V roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli:

Piercing

21. února 2012 v 16:50 Obrázky

Navstevnost za minuly tyden (13.2. 2012 - 19.2. 2012) je:

20. února 2012 v 14:12 Navštěvnost
Pondeli: 2
Utery: 2
Streda: 0
Ctvrtek: 4
Patek: 3
Sobota: 0
Nedele: 5

Celkem: 16

Peníze za čtení e-mail a výplňovaní dotazníku

20. února 2012 v 10:58 Moje inzerce
Typ pracovního poměru:Jiné
Typ smlouvy:Jiné
Pro více informací si napište, ráda vám poradím jak dostávat peníze jen za čtení e-mailu a vyplňovaní dotazníku.

Budeme útočit pravidelně v pátek, slibují Anonymous

20. února 2012 v 9:30 Zpravý
Hnutí Anonymous, které tvoří mimo jiné počítačový hackeři, slibuje, že každý pátek bude napadat nejrůznější internetové stránky. Zpráva se v neděli objevila na twitterovém účtu hnutí i na jeho stránkách. Chce prý z internetu vystrnadit "zkorumpované korporace a vládní systémy".
Včera 19:45
Hackeři zastupující Anonymous již tento pátek napadli web federální obchodní komise USA a web organizace, která má na starosti ochranu spotřebitelů. Původní obsah stránky vymazali a nahradili jej videem parodujícím Obchodní dohodu proti padělatelství (ACTA) v němečině.
"V současnosti dáváme dohromady seznam cílů," řekl magazínu Wired nejmenovaný zdroj z hnutí. Hackeři údajně nebudou své útoky soustřeďovat jen na webové portály, ale i na emailové servery, databáze a na soubory, které obsahují hesla k nejrůznějším službám.
Jerry Irvine ze speciální americké jednotky, která má na starosti kybernetické zločiny, minulý týden v deníku The New York Times varoval, že hackery z hnutí Anonymous prakticky nelze zastavit. Na vině je zejména slabé povědomí o bezpečnosti na internetu.

Gossip Girl – 02×03 The Dark Night

20. února 2012 v 6:33 Gossip Girl
  • Popis.: "Zdravím, Newyorčané, tady Gossip Girl, váš jedinečný zdroj ze světa skandálních životů manhattanské smetánky…"Blair Waldorf, dcera známé módní návrhářky, je na střední škole opravdu oblíbená - má spoustu přátel, vlivných známých, stýká se se synem bohatého magnáta. Co víc si přát? Snad jen aby její otec neopustil matku kvůli muži, do kterého se zamiloval a neodletěl s ním žít do Francie? Nebo aby se vrátila její nejlepší kamarádka, Serena Van Der Woodsen, která před časem zmizela a nenechala Blair ani dopis na rozloučenou?Gossip Girl je seriál o tom, že ani společenská smetánka se nevyhne problémům, strachu nebo slzám. O tom, že peníze = štěstí není tak docela pravdivá rovnice."Kde byla Serena? A kdo jsem já? To je tajemství, které nikdy neprozradím. Víte, že mě milujete. xoxo, Gossip Girl."
  • Online k shlednutí.: ZDE
  • Ke stažení.: ZDE

Silent Hill (2006)

19. února 2012 v 10:43 Horror
  • Popis.: Silent Hill rozpráva príbeh mladej mamičky Rose (Radha Mitchell), ktorej adoptovaná dcéra Sharon (Jodelle Ferland) trpí námesačnosťou. V týchto stavoch opakuje stále jedno slovo - Silent Hill, a tak sa Rose rozhodne, že jediným liekom na túto poruchu je výlet do tajomného mestečka, ktoré nesie rovnaký názov. Myslí si totiž, že jedine to môže Sharon naozaj pomôcť a odstrániť tak jej handicap. Blízko cieľa však havarujú a Sharon záhadne zmizne. Rose je v šoku, ale ani na chvíľu nezaváha a okamžite začína svoju dcéru intenzívne hľadať. Prichádza do Silent Hillu, ktoré vyzerá byť tichým a opusteným miestom. Skutočnosť však bude omnoho desivejšia, ako si vôbec dokáže predstaviť. Relatívne pokojné mestečko je totiž stelesnením absolútneho zla…
  • Online k shednutí.: ZDE
  • Ke stažení.: ZDE

Historka první

17. února 2012 v 16:15 Nadpřirozene jevy - váše příběhy
Jednoho dne ve městě blízko vesnice Qellis bydlel starý divoch ktery měj bratra Petriciana I. Divoch byl z velmy zvnešené rodiny ale on ji zavrhoval a odedešel jak mile dovršil svych 15 let už to nemohl vydržet nikdo ho neměl rad a od doby kdy žil sám bydlel v chatrči a nosil odrbané oblečení jeho jmeno bylo Petricián II. byl mladší než jeho bratr o patnact let . Přísahal že dokud se takhe rodina do jednoho nevyvraždí či nevymře tak se nevratí a jejich zemi bude vladnout zlý bratr ktery každeho třetího člověka ve městě zabil kvuly tomu že měly malo jídla prej by zbytečně zavázely a stejně by nežily dlouho . Jednou se Petrician I. rozhodl popravit dítě jednoho ze kralu z jineho kralovství a mezi spory rozpoutal válku protože malou Anastiatu obětoval pro urodu .Když Petrician I. šel do války a divoch se to dozvěděl sebral výzbrou kterou dostal od jasnovědecké vědkině jako dar za šlechetnost a pomoc , opatrně nablíštil brnění naostřil meč a odjel pujčenym hřebcem od kovaře ( mno tak trochu ho na chvilinku ukradl) .Když přijel do města blízko Mexika vyhledal sveho dlouho neviděneho bratra a popadl nuž ktery si přibalil do vyzbroje taky jakmyle přišel k bratru bratr ho nepoznal nebyl ozbrojen a tak zautočil holíma rukama , jenže ivoch ho zabil . Odjel a vratil koně kováři a nadalší den když si to pomalu začal vyčítat přijel posela oznamil že celá rodina zemřela smutkem a poražkou v boji . Petrician II. se oblekl do normalního oblečení vzal si par věcí a přijel na svuj zamek . Všichni byly vyděšeni ale zaroven potěšeni Novy kral Petrician II. vládl až dokud nezemřel měl čtyři děti a manželku Elis zemřel roku 1966 a o jejich dětech se více nikdy nic neobjevilo prostě jakoby se po nich slehla zem ..........
Elizabeth Olsen - Životopis

17. února 2012 v 13:16 Elizabeth Olsen - Životopis
Povolání: Herečka
Věk: 23
Datum narození: 16. 02. 1989
Místo narození: Sherman Oaks, Kalifornie, USA
Znamení: Vodnář aktuální horoskop »
Výška: 170 cm
Ve svém autobiografickém snímku "Our Story" Ashley a Mary-Kate Olsenovy říkají, že mají nového brášku jménem Jake (je mu rok a půl) a sestřičku Taylor (dva a půl roku) od druhé svatby jejich otce Davea Olsena. Elizabethina matka je ale Jarnette "Jarnie". Lizzie je tedy PRAVOU mladší setrou Mary-Kate a Ashley Olsenových.

Narodila se Jarnette, tanečnici "losangelesského baletu" a Davidu Olsenovi v LA. Je známá právě jako "malá sestra slavných dvojčat" a má ještě staršího bratra Trenta. Od té doby, co byla ještě malé miminko, vystupovala v mnoha reklamách kvůli svému roztomilému obličejíku. Má tři psy a jednoho křečka. Nyní studuje na "Campbell Hall" a ráda hraje volejbal.

Zajímavosti:
- Lizzie si zahrála s MKAO ve filmu How the west was fun (jak byl dobit západ) malinkou roli. Ukazuje holkám kde je hotel.

Informace:
- Její celé jméno je Elizabeth Marie Olsen
- všichni jí přezdívají Lizzie nebo Liz
- má blonďaté vlasy a modré oči
- navštěvuje školu Laurel Hall Preparatory Academy
- chce být herečkou jako její sestry
- je si velmi blízká s Ashley i Mary-Kate

Miminka

16. února 2012 v 10:34 Obrázky

Navstevnost za minuly tyden (16.1. 2012 - 22.1. 2012) je:

14. února 2012 v 15:22
Pondeli: 4
Utery: 8
Streda: 4
Ctvrtek: 4
Patek: 2
Sobota: 5
Nedele: 3

Celkem: 30

Mix oblečení na malou princeznu

13. února 2012 v 11:22 Moje inzerce
Moc krásný mix značkového oblečení pro malou princeznu. 6 ks. 1ks. - šaty značky GEORGE, velikost 3-6 měsíců, růžovo-bílo-oranžové, proužkované s květinkou a srdíčky. 2.ks - šaty jsou síťkováné, vhodné i pro malou družíčku, značka neznamá, velikost 3-6 měsíců. 3ks - šaty značky next, velikost 3-6 měsíců, moc krásné žluto zelene s květínkama. 4ks - Tričko bílo-růžové moc pěkné s růžovímý kvítky značka CHEROKEE, velikost 9-12 měsíců. 5ks - Tričko je do béžové barvy s krásným obrázkem s motýly a květínamy s nádpisem Baby paradise, značka GEORGE velikost 9-12 měsíců. 6ks - tepláčky růžové s falešnou kapsičkou a na jedné nohavici s květínkou. Vše v bezva stavů bez vad.


Rozcestník

8. února 2012 v 12:53 Moje inzerce
aaaaaa
bbbbb
ccccc

Muž zapadl s kočárkem do sněhu, na pomoc volal hasiče

5. února 2012 v 18:59 Zpravý
Profesionální hasiči zachraňovali v neděli muže, který se vydal s kojencem v kočárku na procházku po okolí Luhačovic. V terénu si chtěl cestu zkrátit, zapadl s kočárkem do sněhu a nakonec požádal o pomoc hasiče.
Z nepřístupného terénu snesli hasiči kočárek s dítětem na rukou.
FOTO: HZS Zlínského kraje
Dnes 17:49 - Zlín
"Muž tráví víkend s rodinou v Luhačovicích. Žena šla do bazénu a manžel se vydal na procházku s jejich sedmiměsíčním dítětem. Kojence velmi dobře zabalil a uložil do kočárku.
Rozhodl se jít na procházku po známé lázeňské trase D. Jurkoviče, která má celá přes 17 kilometrů," řekl Právu mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Ivo Mitáček.
Asi po dvou hodinách cesty začala být podle něj muži zima, ale při představě, že mu trasa zpět zabere stejnou dobu, rozhodl se, že si cestu zkrátí. "Také s ohledem na velmi malé dítě nechtěl riskovat dlouhý pobyt v mrazivém dni. Jako návštěvník lázní není místní znalec a pouze odhadoval směr cesty. Při odbočení mimo značenou trasu zapadl ve sněhu a pohyb s kočárkem nebyl prakticky možný. Ještě nějakou dobu se snažil o sebezáchranu, ale nakonec snažení vzdal a o pomoc krátce před polednem požádal hasiče," uvedl mluvčí.
Otec i jeho dítě vyvázli z výletu bez úhony.
Otec i jeho dítě vyvázli z výletu bez úhony.
FOTO: HZS Zlínského kraje
Na místo podle něj vyjela jednotka profesionálních hasičů z Luhačovic s jedním zásahovým vozem, kterou posílila zdejší jednotka dobrovolných hasičů. Ze Zlína na místo vyjela skupina lezců s terénním vozidlem a velící důstojník směny.
Jako zásadní pro rychlé vyhledání se podle Mitáčka ukázal být mobilní telefon muže. "Po několika kontrolních otázkách hasičů se jej podařilo přesně lokalizovat podle viditelných bodů v okolí. Muž byl nalezen hasiči do dvaceti minut po výjezdu ze stanice," konstatoval mluvčí.
Otec i dítě byli podle něj v pořádku. Hasiči vzali kočárek do rukou a postupně ho začali snášet k cestě a k čekajícím zásahovým vozům. Cesta přes terén zabrala asi půl hodiny. "Přestože je v těchto místech sněhová pokrývka asi jen dvacet centimetrů, tak překonávání namrzlých a bořících se ploten bylo fyzicky náročné," dodal Mitáček.
Na stanovišti vozidel bylo dítě umístěno do osobního auta jednoho z dobrovolných hasičů, který měl instalovanou dětskou autosedačku. Dítě bylo v teple i s otcem přepraveno do hotelu.
Miloslav Hradil, Právo

Gossip Girl – 02×02 Never Been Marcused

5. února 2012 v 16:08 Gossip Girl

Gossip Girl - 02×02 Never Been Marcused

  • Popis.:"Zdravím, Newyorčané, tady Gossip Girl, váš jedinečný zdroj ze světa skandálních životů manhattanské smetánky…"
Blair Waldorf, dcera známé módní návrhářky, je na střední škole opravdu oblíbená - má spoustu přátel, vlivných známých, stýká se se synem bohatého magnáta. Co víc si přát? Snad jen aby její otec neopustil matku kvůli muži, do kterého se zamiloval a neodletěl s ním žít do Francie? Nebo aby se vrátila její nejlepší kamarádka, Serena Van Der Woodsen, která před časem zmizela a nenechala Blair ani dopis na rozloučenou?
Gossip Girl je seriál o tom, že ani společenská smetánka se nevyhne problémům, strachu nebo slzám. O tom, že peníze = štěstí není tak docela pravdivá rovnice.
"Kde byla Serena? A kdo jsem já? To je tajemství, které nikdy neprozradím. Víte, že mě milujete. xoxo, Gossip Girl."

  • Online k shlednutí.: ZDE
  • Ke stažení.: ZDE