Leden 2012

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

30. ledna 2012 v 14:17 Animované

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

 • Popis.: K natočení animované komedie Madagaskar 2 měli její tvůrci dva dobré důvody. Prvním bezpochyby byly tržby, které film vynesly na první místo žebříčku úspěšnosti rodinných snímků roku 2005. Druhým důvodem se stal fakt, že hlavní hrdinové, hýčkané hvězdy newyorské zoo, tragicky zakysli na titulním ostrově u afrických břehů a takový osud jim žádný divák určitě nepřál. Jenže pokračování jim připravilo taková dobrodružství, že ve srovnání s nimi by byl doživotní pobyt na Madagaskaru tou příjemnější variantou.
 • Trailer.: ZDE
 • Online k shlednutí.: ZDE
 • Ke stažení.: ZDE
poster


Nicollette Sheridan - Životopis

23. ledna 2012 v 8:38 Nicollette Sheridan - Životopis
Povolání: Herečka
Věk: 48
Datum narození: 21. 11.1963
Místo narození: Worthing, Sussex, Anglie
Znamení: Štíraktuální horoskop »
Výška: 171 cm
Nicollette Sheridan se narodila anglické herečce Sally Sheridan. Nikdy nepoznala svého biologického otce a sama říká, že za svého otce považuje pozdějšího přítele matky, Tellyho Savalase. Debutovala v roce 1984 v televizním dramatu Paper Dolls. Proslavila se hlavně rolí Edie Britt v poulárním americkém seriálu Zoufalé manželky(Desperate Housewives). Momentálně je zasnoubená se zpěvákem Michaelem Boltonem, svým ex-přítelem. Nemá žádné děti.


Gossip Girl – 02×01 Summer Kind of Wonderful

18. ledna 2012 v 12:08

Gossip Girl - 02×01 Summer Kind of Wonderful

 • Popis.: "Zdravím, Newyorčané, tady Gossip Girl, váš jedinečný zdroj ze světa skandálních životů manhattanské smetánky…"
Blair Waldorf, dcera známé módní návrhářky, je na střední škole opravdu oblíbená - má spoustu přátel, vlivných známých, stýká se se synem bohatého magnáta. Co víc si přát? Snad jen aby její otec neopustil matku kvůli muži, do kterého se zamiloval a neodletěl s ním žít do Francie? Nebo aby se vrátila její nejlepší kamarádka, Serena Van Der Woodsen, která před časem zmizela a nenechala Blair ani dopis na rozloučenou?
Gossip Girl je seriál o tom, že ani společenská smetánka se nevyhne problémům, strachu nebo slzám. O tom, že peníze = štěstí není tak docela pravdivá rovnice.
"Kde byla Serena? A kdo jsem já? To je tajemství, které nikdy neprozradím. Víte, že mě milujete. xoxo, Gossip Girl."
 • Online k shlednutí.: zde
 • Ke stažení.: ZDE

Alenka v říši divů (2010)

17. ledna 2012 v 16:55 Rodinné

Alenka v říši divů (2010)

 • Popis Filmu.: Kto by nepoznal príbeh mladej Alice - dievčatka, ktoré sa rozhodne nasledovať zajaca do jeho nory a tam objaví prechod do iného sveta, Krajiny zázrakov, kde sú dobrodružstvá doslova na dennom poriadku a nuda tu nemá miesto. Toto autorské dielo Lewisa Carrolla si tentokrát zobral pod palec Tim Burton a to je záruka, že to bude trochu iná Alica - tak trochu gotická a morbídna, a zároveň veselá a zábavná. Ďalší pohodový koktail, ktorý si určite nemožno nechať ujsť.
 • Trailer.: Zde
 • Online k shlednutí.: Zde
 • Ke stažení.: Zde


PC co sam funguje, nebo duch?

17. ledna 2012 v 11:24 Nadpřirozene jevy - Doma
Jen tak ležím.....A teď sliším jak kdyby někdo psal na klavesnici, a ťukal na mýš, tak se zvednu a jdu se podivát.....U PC níkdo nebyl, ale byl zaplý a ja vím že jsem ho vypla....Jak je to možné? Da se to nějak výsvětlit?

Ricardo Chavira - Životopis

17. ledna 2012 v 11:09 Ricardo Chavira - Životopis
Povolání: Herec
Věk: 40
Datum narození: 1. 09. 1971
Místo narození: San Antonio, Texas, USA
Znamení: Panna aktuální horoskop »
Výška: 185 cm
Tohoto charismatického herce, který je směsí mexické, německé a irské národnosti jste si jistě všimli v seriálu Desperate housewives (u nás známé jako Zoufalé manželky). Přestože má za sebou pár desítek filmových a televizních počinů, upozornil na sebe především rolí Carlose Solise, v již zmiňovaném seriálu. Jeho filmovou manželku si zahrála Eva Longoria, dále mu sekundují Teri Hatcher, Marcia Cross a mnozí další… . Zahrál si také ve dvou epizodách seriálu JAG a v seriálu 24 hodin dostal prostor v jedné epizodě, kde ztvárnil postavu jménem Bundy.

Narodil se 1. září 1971 v San Antoniu, v Texasu, kde také navštěvoval Universitu of the Incarnate Word (něco jako mluvené slovo). V současné době, kdy skončilo natáčení Zoufalých manželek, hraje v divadle Seattle Repertory Theater ve hře "Living out". Má syna Tomase.

Navstevnost za minuly tyden (9.1. 2012 - 15.1. 2012) je:

17. ledna 2012 v 9:23 Navštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (9.1. 2012 - 15.1. 2012) je:

Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 3
Ctvrtek: 4
Patek: 2
Sobota: 7
Nedele: 9

Celkem: 25


Přítelkyni spoutal a ubodal 11 ranami, odsedí si 13 let

16. ledna 2012 v 11:25 Zpravý
Za ubodání přítelkyně na Brněnsku si pachatel Jiří Hanák s konečnou platností odpyká 13 let ve vězení. Nejvyšší soud odmítl bez veřejného jednání Hanákovo dovolání. Potvrdil tak trest vyměřený Krajským soudem v Brně a Vrchním soudem v Olomouci. Hanák podle rozsudku ženu po hádce spoutal a zavraždil 11 ranami nožem.
Dnes 10:02 - Brno
V dovolání Hanák mimo jiné uvedl, že jej žena k činu vyprovokovala svými urážkami a posměšky. Nikdy v minulosti se k ní podle svých slov nechoval násilnicky a svůj čin není schopen pochopit. Vraždu si prý vůbec nepamatuje.Nejvyšší soud ale v usnesení odkázal na stanovisko znalkyně, podle níž zůstaly v době činu Hanákovy rozpoznávací i ovládací schopnosti plně zachovány.
"Obviněného ovládla potřeba ukončit své subjektivní trápení a zbavit se tlaku. Dal tak průchod frustracím s jasným vědomím, že poškozenou usmrtí," stojí v usnesení Nejvyššího soudu. Senát rozhodl před časem bez veřejného jednání, nyní usnesení zpřístupnil na internetu. Hanák má ještě teoretickou možnost podat ústavní stížnost. Zatím ji podle mluvčí Ústavního soudu Jany Pelcové nevyužil.
Hanák ženu podle rozsudku napadl předloni v říjnu v ložnici rodinného domku v Říčanech u Brna, kde spolu předtím měli pohlavní styk. Následovala hádka kvůli rozchodu, který žena navrhovala. Muž jí spoutal ruce za zády kovovými pouty, povalil ji na postel a ústa přelepil lepicí páskou. Potom demonstrativně rozřezal její oblečení. Nakonec jí zasadil 11 ran nožem do oblasti srdce. Jeho oběť na následky zranění hned zemřela.

Přiznal se

Hanák se k činu doznal, svého jednání lituje a při procesu rozhodně popíral to, že vraždu spáchal s rozmyslem. Při hádce oba partneři řešili finanční vypořádání, neboť muž investoval peníze do ženiny nemovitosti. Partnerka mu prý vyhrožovala, že pokud po ní bude vyžadovat peníze, udá jej na polici kvůli údajnému znásilnění. Prý také žádala, aby podepsal směnku na vysokou částku.
Muži hrozilo až 20 let vězení. Soudy však vyměřily trest u spodní hranice sazby, a to vzhledem k tomu, že Hanák nebyl dosud soudně trestán a svého činu litoval. Soužití s přítelkyní a celou událost líčil u krajského soudu se slzami v očích.


Zoufalé manželky – 01×04 Who’s That Woman?

16. ledna 2012 v 11:22 Zoufalé Manželky

Zoufalé manželky - 01×04 Who's That Woman?

Popis.: Je to možné? Mary Alice Young (Brenda Strong) vyzerá tak šťastne. Nádherný dom na predmestí, spoľahlivý manžel, dieťa a mnoho ďalších vecí. Toto všetko sa rozhodla zanechať? Zdá sa, že áno, ale človek by tomu najradšej neveril. Lenže o pochybnostiach nemôže byť ani reči vo chvíli, keď táto žena ukončuje svoj na prvý pohľad šťastný život výstrelom revolvera. Lenže akokoľvek je to netradičný úvod, táto postava sa s divákmi rozhodne nelúči. Práve naopak. Bude to práve Mary Alice Young, ktorá nás bude sprevádzať po tomto malebnom predmestí a zoznámi nás nielen s jej rodinou, ale aj so susedmi a najmä s jej priateľkami. Iba vďaka jej teraz už nadprirodzenej schopnosti sa dostaneme do diskrétnych zákutí, ako sú spálne alebo toalety. A iba vďaka nej sa dozvieme veci, o ktorých nemajú tušenia ani tí, ktorých sa to najviac týka. Nazrime teda do životov jej piatich najlepších priateliek a spoznajme ich skutočné životy… Mimoriadne úspešný seriál televízie ABC získal tri zlaté Glóbusy, päť cien Emmy a mnoho ďalších cien.
Online k shlednutí.: Zde
Ke stažení.: Part1, Part2, Part3, Part4

Kung Fu Panda (2008)

16. ledna 2012 v 10:38 Animované

Kung Fu Panda (2008)

 • Popis Filmu.: Animovaná komedie pro celou rodinu o líné, neuctivé a flakáčské pandě Po (v originále Jack Black), která se musí naučit kung-fu, aby zachránila Údolí Klidu před zlým sněžným leopardem Tai Lungem (Ian McShane). Příběh se odehrává ve staré Číně a převrátí neměnný svět bojových umění vzhůru nohama. Po se nakonec naučí věřit sám sobě a stane se mistrem kung-fu a leopardovi nebezpečným protivníkem.
 • Trailer.: Zde
 • Ke shlednudí.: Zde
 • Ke stažení.: Zde

Krvavá Merry

15. ledna 2012 v 11:16 Nadpřirozene jevy - Doma
Nevím, možná to byla jen náhoda, ale hrozně divná....Děcká šaškovaly s zrcadlem a Merry, tak jsem jim řikála aď si s tím nehrajou, a aď si z toho nedělají srandu, že se může něco stat. A začly se dít dívné náhody...Nejdřív jsem se šla koukat na film Příběhy z temnoty vůbec jsem netušíla že druha část filmu je o Krvavé Merry, pak zníčeho nic ke mě příšla moje 3 letá dcerka a omotala mi šálu kolem krku a začla mě škrtít....A jako perlíčka byla jak mě v noci vzbudíla bolest krku, a muj přítel že mám podel celeho krku škrabanec, jak kdyby mě někdo, něco škrablo....Ale ráno jak jsem se vzbudíla tak to bylo pryč, možná to jen byly náhody, nebo děcká něco vyvolály.....Ale opravdu to bylo dívné........Eva Longoria Parker - Životopis

14. ledna 2012 v 8:42 Eva Longoria Parker - Životopis
Povolání: Modelka, herečka
Věk: 36
Datum narození: 15. 03. 1975
Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 157 cm
Eva Longoria se narodila 15. března 1975 v Corpus Christi, Texas ve znamení Ryb. Celé její jméno je Eva Jacqueline Longoria, měří 157cm. Její rodiče jsou Američané mexického původu. Pochází z katolické rodiny. Má tři starší sestry ( Esmeralda, Elizabeth, Emily). Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Zprvu to vypadalo, že o Evě nebude ani vidu, ani slechu. Vrhla se na studium mechaniky pohybu těles a úspěšně odpromovala. Poté se zúčastnila soutěže talentů, vyhrála a odjela do L.A., které jí učarovalo a ona zase učarovala jistému hledači talentů, který s ní hned podepsal smlouvu. Pak přišly první nevelké role v seriálech Báječní a bohatí a Beverly Hills 90210 (1987), v roce 1993 zazářila v roli Isabelly v seriálu Mladí a neklidní. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol.

Přelomem její kariéry se stal veleúspěšný a to díky seriálu Zoufalé manželky (2003). Ztvárnila zde Gabriele Solis, svéráznou a vychytralou modelku, ale především manželku bohatého Carlose. Ve volném překladu by se dal název přeložit jako "Všehoschopné ženy v domácnosti". Jak sama říká: "Už ve chvíli, kdy jsem si přečetla scénář, věděla jsem, že tohle bude něco speciálního". Díky této roli ji poznal celý svět. Potom přišla její plátnová premiéra - film Strážce (2006), kde si zahrála po boku Michaela Douglese, Kim Basinger a Kiefera Sutherlanda. Tento filmový tah pro ni znamenal hodně - už ji neznají jen diváci Zoufalých manželek. Tento film rozhodně není jejím posledním. V dubnu vyšel na DVD film Drsné časy, kde Eva hraje s Christianem Balem.

Eva Longoria je hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.

V roce 2002 se Eva provdala za herce Tylera Christophera, ale manželství jim vydrželo pouhé 2 roky. A 7.7.2007 uzavřela ve Francii manželství s basketbalistou Tonym Parkerem, který je sice mladší než ona, ale zato podstatně větší, takže každý polibek je takové protahovací cvičení. Každopádně oba září štěstím.

Znásilňoval holčičku (10), partnerka ho u toho FOTILA!

11. ledna 2012 v 11:14 Zpravý

vyděšená holčička

Zrůdný pár v pondělí stanul před soudem. Žena (48) fotila svého přítele (49) při znásilňování školačky a perverzní fotografie potom věšeli na internet pro další pedofily.
Odporná dvojice byla podle listu Daily Mail v pondělí odsouzena za znásilnění, sexuální napadení, ohrožování mravní výchovy mládeže a šíření dětské pornografie. Nerrisu Williamsovou britský soud poslal za mříže na 10 let, jejího pedofilního partnera Neila Beechama na 12 let.
Oběť jejich zvrhlosti, dnes sedmnáctiletá dívka, se dívala z galerie v soudní síni, jak je odvádějí do vězení. Když jí bylo pouhých deset, Beecham ji několikrát znásilnil a Williamsová ze zvráceného činu vždy pořídila fotografie.

Beecham potom fotografie posílal dalším pedofilům a jiným perverzním osobám a vyvěšoval je na internetu na různých "specializovaných stránkách", které navštěvují zvrhlíci z celého světa. Na otřesný případ se přišlo, když dvojici někdo udal policii, která prohledala Beechamův dům v Aberdare v jižním Walesu.
Detektivové tam našli v počítačích stovky doma pořízených nechutných fotografií a videí Beechama s jeho desetiletou obětí a tisíce dalších pedofilních materiálů. Obě zrůdy se k činům doznaly a obě byly kromě odsouzení k vězení doživotně zapsány do registru sexuálních násilníků.