Listopad 2011

Záčatek

30. listopadu 2011 v 23:44 Nadpřirozene Jevy
Nejdříve by mě zajimálo zda se vám někomu stálo něco nadpřirozeneho? Nevysvětlitelneho? Děsivého?
A jestli vůbec chcete abych psala o tom co se děje v našem domě...


O mě :)

29. listopadu 2011 v 16:02 O mě Info
Takže jmenuji se Michaela, ale přátele mi řikají Míšo nebo Míško. Je mi 20 let, a pochazim z mále vesnice u Polských hraníc...Třebom se to tu jmenuje. Je mi 20 let, a mám třiletou dcerku. Tenhle blog jsem založila proto že když najdu na webu něco co mě zaujme, tak to chci ukázat i ostatním. Původně jsem stím spamovala na strankach FaceBooku, muj profil najdete pod jménem Mišulka Šmoulinka Žáčková . :-)


RETRO

29. listopadu 2011 v 13:07 Spřatelené blogy
Takže můj uplňé první přátelský blog...:-)
RETRO
Můj nazor na blog.: Blog je moc krásny a rozsahly. Najdete v něm různe obrázky, videa, vtipy a mnoho další. Nuda tam určítě není a je tam co na čtení.
Moje hodnocení.: 8/10 bodů


Line Age 2

25. listopadu 2011 v 16:44 info
Jen tak by mě zajimálo jestli se tu mezy blogery najde někdo kdo hraje LineAge 2? CO?Nejoblíbenější knižní postava

22. listopadu 2011 v 14:19
Rexanne Bencel
Uznávaná autorka romantických příběhů napsala dlouhou řadu úspěšných románů, přeložených vzápětí do mnoha jazyků. S oblibou čerpá atraktivní náměty z různých etap historie, například z doby bojů, intrik a vášní ve 12. století, kdy se Velšané snažili vzkřísit zašlou slávu a vyhnat ze svého území rozpínavé Angličany,z pestrého dění v anglické lepší společností v 19. století nebo třeba z časů osidlování Ameriky. Spisovatelka je mnohonásobnou laureátkou význačných literárních cen. S rodinou žíje v New Orleansu


Robert Pattinson

18. listopadu 2011 v 14:47 Robert Pattinson Info
Povolání: Herec, muzikant, model
Věk: 25
Datum narození: 13. 05.1986
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Býk
Výška: 185 cm

Robert Thomas Pattinson se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.

A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.

A v roce 2006 dostal hlavní roli ve filmu The Haunted Airman, kde hraje Tobyho Jugga, pilota ve druhé světové válce, který je postřelen a následně ochrne. Dostane hrozný nervový šok a v podstatě zešílí.

Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je, ale Jack Nicholson. Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.

V roce 2008 podal skvělý herecký výkon ve filmu Twilight (Stmívání), kde si zahrál jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena, který se zamiluje do půvabné Isabelly Swan- Kristen Stewart.Nový článek

16. listopadu 2011 v 15:27

Rozcestník

15. listopadu 2011 v 16:47 Osobnosti

Abstract

15. listopadu 2011 v 16:15 Obrázky

Bisexualita

14. listopadu 2011 v 16:13 Téma Týdne
Zastoupení bisexuálních osob v populaci je jen stěží zjistitelné. Jedním z důvodů je rozporuplná akceptace bisexuality jako samostatné orientace výzkumníky. Druhým je skutečnost, že kvantitativní výzkumy často zjišťují spíše sexuální chování, a bisexuálně orientovaní lidé tak spadají do homo- či heterosexálních kategorií. Naopak o lidech vykazujících obojí sexuální chování nelze vždy říci, že jsou bisexuálně orientováni, neboť může jít jen o náhražkové chování, experimentování a další případy nesouvisející s trvalou orientací jedince. Ve výzkumech sexuálního chování Zvěřiny a Weisse[7] proto číselné údaje o bisexuálech chybí.
Vládní analýza z roku 2007 uvádí, že v České republice fakticky není možné mluvit o existenci bisexuální komunity. Řada bisexuálních žen se integruje do lesbické komunity bez větší potřeby zdůrazňovat svoji odlišnost, tím spíše bisexuální muži, jejichž výskyt je mnohem menší. Nikdy u nás nevznikla specializovaná organizace či sekce sdružující bisexuální ženy či muže.[3]
Do povědomí veřejnosti vešla v roce 1999 kandidatura podnikatele Václava Fischera do Senátu. V předvolební kampani se objevily billboardy "Homosexuál v Senátu? Proč ne. Václav Fischer do Senátu. Čtyřprocentní menšina" a Fischer v rozhovoru pro MF Dnes reagoval: "Moje orientace je bohatší. Můj život doprovodilo mnoho žen a také několik mužů a já jsem se tím nikdy netajil (...) Žít v pravdě je velmi důležité. A já bych to přál hodně lidem, dokonce i řadě politiků ve světě, kteří třeba s obdobným, řekněme neobvyklým bisexuálním zaměřením procházejí životem."[8]

Nemožné

14. listopadu 2011 v 13:33 Téma Týdne
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav.

Nemožné neexistuje